Admin Babouci

Návštěvnost: 00936632

 
 

Babouci - nejstarší jihočeská dechovka » Fanklub

 

Přihláška

Všichni naši kamarádi a skalní příznivci se mohou přihlásit na mou adresu (Petr Shýbal…). Pouze uveďte: jméno, příjmení, adresu, datum narození, pevnou linku, mobil a email. Nebo využijte naší novou elektronickou registraci. Veškerá registrace nic nestojí, pouze 30,-Kč na poštovném po zaslání certifikátu. P.S. Pokud někdo zjistíte, že u některého člena nastaly změny např. změna adresy, email nebo úmrtí, budeme vděčni za informaci.

 

Seznam našich členů

Babouci - nejstarší jihočeská dechovka  - Seznam našich členůSeznam členů: Prohlédnout seznam


Milí přátelé, s potěšením oznamuji, že třetí reedice certifikátů je hotová.

 

Zajímavé texty od našich fanoušků

 

Přelom roku 2009/2010

(2009-12-19)

Vážení fanklubáci, dovolte mi, abych vám především popřál krásné svátky a v novém roce 2010 pevné zdraví, které vám, kromě osobního života, dovolí také užívat si s Babouky na našich akcích.
Vlastní přihlášky dnes přichází především zavedení elektronické přihlášky, kterou jsem pro vás v letošním roce připravili a jsem rádi, že ji využíváte.
Pokud by jste chtěli posílat informace, prosím o zaslání vaší emailové adresy.
Každý rok vási informuji o počtu našich skalních příznivců, který je k dnešnímu dni 1149 (+120 členů SDH=1269).
Co se týče vlastních jmen, pak Josefové vedou již v počtu 96, Františků je 77 a Václavů 73. U ženských jmen vede stále Marie s počtem 51.

 

Přelom roku 2008/2009

(2009-01-06)

Vážení sklaní příznivci, dovolte mi, abych vám popřál v novém roce 2009 hodně pohody a krásných zážitků s hudbou.
O tom, že naše základna registrovaných členů roste, svědčí náš seznam členů, který je nově k vidění i na našich stránkách. Součty na přelomu roku říkají, že Vás je celkem 1029 členů a s připočtením i 120 členů SDH Černovice, se dopočítáme k číslu 1149!!!
Samozřejmě, že bychom dále mohli počítat i se spoustou lidiček, kteří jsou opravdu skalní příznivci, ale stále nejsou registrovaní.
Pokud bych měl zachovat i informace o jménech, tak Pepíků je stále nejvíce (85), Františků je o deset méně (75) a z žen vládne Marie (49). Mých jmenovců je již 14!

 

fanklubák z Chorvatska

(2006-08-18)

Važeny pane Shybal, zasilam vam hodně pozdravu ze Republika Chorvatska. Ja jsem velkym milovnikem dechovy hudbi a prevažně mi se libi vaše. Nevim jestli znate že ve Chorvatsku eksistuje Česka menšina že nas ma kolem 13000 tkeřy jse vyjadřujem jako Češi. Nejvice nas žije kolem města Daruvar, mame taky česke zakladni školi a mluvime mezi sebou česky. Shazime se ve tak zvanim Českym Besedama. Ja jsem taky předceda jedny, Česke Besedy Velke a male Zdence. Ve naši Besedy pusoby: 3 tanečni skupiny, divadelni skupina, pevecky soubor a samořejně dechovka ve tkery sem taky členem a hrajem na baryton.Musim se pohlubit že zitra jedeme na cestu na vystoupeni ze tanečnim souborem a dechovkom na Moravu do města Boskovice, mame vystoupeni ve sobotu a neděli. Jsem strašně rad že naštěvim starou vlast od kuď moje předkove dostehovali do Chorvatska před 130 let, a eště jse nedame a jsme pořad Češi. Našel jsem na inernetu vaši stranku a htěl bi se stat vašim členem ve fanclubu...

VÍTEJTE V NAŠEM KSPB!!!

 

Fanklubácká základna roste

(2006-04-29)

je nás stále více a mohu říci, že k dnešku je nás v klubu skalních příznivců již 731 členů s průměrným věkem 54,2 let. Celkem je u nás 63 Pepíků, 52 Františků, 45 Janů, 43 Václavů, 41 Jaroslavů, 39 Marií atd…

 

Certifikát

(2004-01-03)

Milí přátelé a především skalní příznivci - členové klubu. Jsem rád, že mohu oznámit - certifikát je na světě, vytištěn i se jmény jednotlivých členů. Děkuji touto cestou za grafickou přípravu firmě BAZA Graphic a také panu J.Šiklovi, který mi pomáhal s tiskem.
Dnešním dnem začnu na našich produkcích certifikáty rozdávat, pokud by ovšem někdo chtěl obdržet certifikát dříve, prosím o zavolání nebo napsání a domluvíme.

SNAD SE BUDE LÍBIT!!!

 

KLUB SKALNÍCH PŘÍZNIVCŮ BABOUKŮ - KSPB

(2003-10-17)

Vznik tohoto klubu jsem inicioval v průběhu roku 2003, kdy docházelo k ukončení českobudějovického fan klubu a to především z několika důvodů:

Zaplnit vzniknuvší mezeru v českobudějovickém okrese
Případné akce pořádané klubem mít pod kontrolou samotných Babouků
Případné sdružení již existujích klubů
Každému členu KSPB předat jakýsi certifikát o členství (toto je spíše má představa, nebo chcete-li závazek)

Základní myšlenka tohoto klubu pak je sdružit všechny skalní příznivce do jednoho klubu, ale zatím neorganizovat žádné akce. Vydaný certifikát by pak měl sloužit jako doklad pro další generace. Vždyť, jak by to bylo krásné, kdyby se vnoučata zeptala; "Co to je ten certifikát…?", a dědeček by mohl říci, že má rád kapelu BABOUCI, která již hrála za jeho mládí a kde se také seznámil se svojí babičkou. Jistě již bude certifikát značně zažloutlý, ale nejstarší jihočeská dechovka Babouci bude stále rozdávat radost svým posluchačům. Doufejme, že i potom se budou lidé ptát nových muzikantů, kdo to hrál před třiceti nebo padesáti lety?