Admin Babouci

Návštěvnost: 00642997

 
 

Babouci - nejstarší jihočeská dechovka » Fórum

 
Pro potvrzení napište první písmeno abecedy:

Příspěvky musí být nejdříve schváleny administrátorem.

Jana Dvorakova 30.11.2019 - 21:31:30 - djanar@seznam.cz

Posilam moc velké poděkování za spolu podílení se na pořadu Nejhranejsi písničky na TV Skagr . I když mate spoustu vystoupení tak ne každý muže se dostavit . Ale televize je společníkem mnoha domácnosti. A tak jsme mohli a jsme zato moc rádi , ze jsme Vaše písničky mohli slyšet i když zrovna nejsme doma. Moc moc velký dík ze pan Schybal tomu věnoval svůj čas . S pozdravem Vaše posluchacka Jana Dvorakova. Dobrý den paní Dvořáková,jsme rádí,že jste našimi příznivci.S přátelským pozdarvem Tomáš Staněk-kapelník.

Karel Červený 08.08.2019 - 00:01:24 - karel.cerveny@seznam.cz

Ahoj, přejeme novému kapelníkovi p. Tomáši Staňkovi hodně úspěchů, štěstí a trpělivosti ve vedení kapely a věříme, že bude pokračovat v tradici svých předchůdců a vynikající prezentaci originální muziky nejstarší jihočeské dechovky. Těšíme se na setkání na nějaké akci na plzeňsku. S pozdravem všem Baboukům Karel Červený a spol. Dobrý den pane Červený a spol. Děkuji za přání , vynasnažím se,aby jsme rozdávali stále radost, pohlazení a dobrou náladu dalších mnoho let . Také se těšíme až se s Vámi setkáme třeba na tom plzeňsku. S přátelským pozdravem Tomáš Staněk-kapelník.

Jaroslav Bulín 20.07.2019 - 23:23:48 - jar.bulin@seznam.cz

Upozorňuji, zvláště "přespolní" obdivovatele Babouků, že na YouTube, na kanálu JVP TV Prachatice, je skvělý záznam vystoupení Babouků v Jámě 2019.
Autorům záznamu děkuji za profesionální zpracování a Baboukům děkuji za umožnění nahrávky a její zveřejnění. Pro nás, vzdálené přátele jihočeské dechovky, je to neocenitelné. A také děkuji všem muzikantům za krásnou muziku, která je pro mně opravdovým pohlazením na duši. Jaroslav Bulín, Vsetín. Dobrý den pane Bulíne, děkujeme za podporu,jsme rádi ,že máme své příznivce až ve Vsetíně,že se Vám líbí naše muzika. S přátelským pozdravem, Tomáš Staněk-kapelník.

Josef Vaněk Radonice 15 34401 Domažlice 19.06.2019 - 13:58:58 - deda.vanek@seznam.cz

Vážení BABOUCI,JSME SE SVOU ŽENOU VĚRNÝMI POSLUCHAČI JAK NA ŠLÁGRU I NA RŮZNÝCH VYSTOUPENÍCH,SRBICE,DOMAŽLICE ALE TED NÁM ZAHRAJETE V MÉ RODNÉ VESNICI A TO V TLUMAČOVĚ,KDE JSEM STRÁVIL 22 KRÁSNÝCH MLADÝCH LET VELICE SE NA VÁS TĚÍME JSME VAŠIMI SKALNÍMI PŘÍZNIVCI Č.1224 1225.Dobrý večer manželé Vaňkovi, jsme rádi ,že jste našími velkými fanoušky,také se moc těšíme do Tlumačova ,budu potěšen ,když se tam spolu osobně setkáme.Kapelník Tomáš Staněk.

Josef Baran 09.06.2019 - 14:36:41 - joubar@centrum.cz

Přatelé proč tak malo vystoupení na KUBEŠOVĚ SOBĚSLAVI??? Dobrý den pane Barane, toto je v režii pořadatele,takže tato otázka spíše na něj.Jinak Babouci v Soběslavi moc rádi hrají. Tomáš Staněk

Petr Čamlík 09.05.2019 - 15:11:46 - camlik@razdva.cz

... skoro dobrou noc přeji, dívaje se na Vás a na Vaši kapelu, ... VÁLKA JIŽ JIM VŮBEC NEVADÍ ...

jsem Váš skrytý fanoušek kapely "Babouci", osobně se zabývám se vztahy mezi lidmi i ve světě, a tedy KVALITOU ...

krásná hudba, krásné ladění tónů, krásní lidé zapadající přesně do stylu kapely, krásná mimika hudců, souhra s lidmi obecenstva a tanečníků a respekt k nim, krásný přesný rytmus v tzv. volném svobodném a demokratickém světě ( jistě si tuto větu dovedete přeložit ) ...

KVALITU světa mají vytvářet mocní, dnes spíše nemocní vytváří konflikty a války vnucováním takové "hudby" mimo rytmus většině, přeloženo: "Hrají ve světě falešně a nutí lidi u toho se smát a bavit se a předloženým kusem někde ve světě ukradeného žvance ? ! §"

"PROFESIONALITA ZNAMENÁ CTÍT KVALITU, A TA ZNAMENÁ MÍT RYTMUS HARMONIE PŘÍRODY A RYTMUS MAJORITY SVĚTA KE SPOLEČNÉMU TANCI TAM ČI TAM"
=
DÍKY VÁM, ZDRAVÍ A DLOHOVĚKOST PŘEJE CELÉ KAPELE ...

Petr Čamlík, 1947, Ing. Bc. MEng. Ph.D., Břeclav
Dobrý den pane doktore, děkuji za hezká slova, přízeň Babouků,přeji Vám též hodně zdraví a pohody,budu se těšit na nějaké společné setkání s naší muzikou. S přátelským pozdravem Tomáš Staněk

Gumma 01.05.2019 - 20:54:40 - foitt@seznam.cz

Dur je s velkým, ale mol je s MALÝM O:)

Hanka 07.04.2019 - 18:18:13 - hana.novosadova@seznam.cz

Dobrý den,
půl roku jsme se těšili na Babouky v Dolních Kralovicích a už je to minulost!!!Velká škoda.Byla to nádhera.Muzikanti hráli a zpívali skvěle.Péťa měl výřečnou a bavil celý sál!!
I paní Františka Fakusová sledovala, zda muzikanti umí noty.Zvládli to. POTLESK VE STOJE 330 slyšících návštěvníků promluvil za všechny.
Fakt se TO DALO POSLOUCHAT!!!!Moc vám děkujeme i za splněná přání a teď se už těšíme na další setkání s vámi. Za spokojené posluchače a příznivce této kapely. Hanka. Opět nezbývá než poděkovvat za kladné hodnocení. Musím říci, že i mě se tam moc líbilo a opravdu, když na závěr stál celý sál, byla to nádhera. Všem moc děkuji. Kapelník Petr Shýbal P.S. Mrzí mě, že jsem se nemohl potkat s paní Fakusovou a zeptat se jí osobně, jak se jí líbilo a jak je ve vztahu s Františkem Fakusem - zda by mi o něm něco neřekla bližšího.

Miroslav Polka 05.04.2019 - 23:33:27 - polka.mir@seznam.cz

Pane Fakusi, napsáním Vašeho kritického příspěvku na Babouky jste na sebe upozornil, že vůbec nerozumíte muzice. "Jebnout" by muselo mě z Vás. Babouci jsou již 150 let stará dechovka a stále populární. Váš jediný negativní ohlas ze všech ohlasů svědčí o Vaší hudební negramotnosti, když tak rád tak skvělé muzikanty kritizujete. Vy "hudební odborníku", rád vám položím k zodpovězení pár otázek:
1. Víte, co je hudební osnova
2. Víte, z kolika linek a mezer se skládá
3. Víte, co je hudební stupnice a z kolika tónů se skládá
4. Víte, co je Dur a Mol stupnice a také jistě víte, čím se od sebe liší
5. Znáte nějakou Dur a Mol stupnici a jejich předznamenání, a to nemluvím ani o dynamických znaménkách.
To vše by bylo na dlouhé a dlouhé psaní. Tak se, prosím, zdržte kritiky jako je "neumí zahrát" a "nechat přezkoušet z not".
Co se nelíbí Vám, tak se může líbit jinému.
Zdravím pana kapelníka Petra Shýbala a celou kapelu Babouků. Znám Vás z poslechu celý život, ale teprve loni na Zemi Živitelce jsem Vás slyšel poprvé naživo. Byl jsem nadšený. Hraje to celé kapele skvěle, a jen tak dál.
Do další hudební činnosti přeji všem hodně úspěchů, životní pohody a těším se na nové písničky. Děkuji moc.

Děkuji za názor (v tomto případě kladný). Děkuji mooooc. Kapelník Petr Shýbal

Jana Mašindová 23.03.2019 - 23:49:12 - j.masindova@seznam.cz

Vážený pane Fakusi, je dobře, že jste jediný s negativními názory na Babouky mezi všemi ostatními pozitivními, mezi něž patřím i já.
Pokud pustím Šlágr, hledám Babouky. Jsou to sympatičtí hoši, vždy
mi zlepší náladu jak hudebním podáním, tak zpíváním. V orchestru
jim to zaskřípá vyjímečně. Ikdyž jsem ze Slovácka, na Babouky nedám dopustit!
Děkujeme pani Mašindová. Petr Shýbal - kapelník

František Fakus 19.02.2019 - 06:40:18 - Fakus333ovi@seznam.cz

Toto je jediná dechovka, která NEUMÍ zahrát !! Já jí říkám Mezihrajovanka, protože hraje jen mezihry. To co neumí zahrát, to raděj odzpívají. Nedokázal bych je na plese nebo zábavě, poslouchat celý večer. Muselo by mě z nich jebnout. Ať se jim to líbí nebo ne, jestli můj názor administrátor zveřejní, je mi opravdu jedno. Proto taky ten administrátor, čili cenzor v názorech. Jinak by, pokud snesou kritiku, nemusel admin schvalovat příspěvky a přečetli by si to, co si lidi o nich myslí. Nová doba.Dnes v demokracii se nesmí člověk vyjadřovat negativně.To se nenosí. Jen rektální alpinismus, nebo nic. Kam až dospěla ta česká demokracie. Takže Babouci, když Vás slyším na Šlágru, okamžitě přepínám na jiný program.Nedáte se poslouchat jednu písničku, natož půlhodinový vstup.Naučte se noty a hrejte i melidie písně, nejen mezihry. Také názor, který nebudu skrývat. Administrátor je pro kontrolu vulgarismů. Jinak se klidně nechám přezkoušet z not. ´Kapelník Petr Shýbal

Ladislav Bauer 20.12.2018 - 22:37:09 - lad.bauer@tiscali.cz

Všem Baboukům přeji klidné a spokojené prožití vánočních svátků a do příštího roku hlavně pevné zdraví, také hromadu štěstí a fůru pohody. Ať vám to stále tak krásně hraje, jako dosud. Jste jedničky.

P.S. Pokud máte opět Baboucké kalendáře na příští rok, rád bych si jeden koupil. Moje adresa Ladislav Bauer; 37891 Budíškovice 35
Děkujeme. Přeji také krásné svátky vánoční a v noveém roce jen to dobré a pevné zdraví...(kalendář posílám)....kapelník Petr Shýbal

SDH Nová Ves u Batelova 20.12.2018 - 09:07:57 -

Krásné vánoce, hlavně hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a radosti z muziky v novém roce Vám všem přejí Hlávkovi z Nové Vsi u Batelova. ...Milí HLávkovi, děkujeme moc za přání a dovolím si ho opětovat také s přáním krásných svátků a všeho dobré do nového roku 2019...¨ .....kapelník Petr Shýbal

David Hajek 29.11.2018 - 15:46:55 - davidhajek1979@seznam.cz

Dobrý den, Zdravím Babouci. A vám pane Shýbal k dnešním narozeninám přeji hodné zdraví pohody a jen vše dobré.

Přeje David Hájek ........děkuji moc za přání a někdy na viděnou. Kapelník Petr Shýbal

Petr Polách 27.10.2018 - 20:19:43 - esrakvice@seznam.cz

Dobrý večer. Mám Vás rád. Jste borci. Děkujeme....třeba se uvidíme při natáčení Silvestra 27.11.2018 v Rakvici

Historie fóra...